KONST / Litografier / Grafiskt blad 15728131
nr 1572 8131
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Grafiskt blad, Komposition, tryckt signatur. Bildmått: 25x22 cm, yttermått inklusive ram: 49x39 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:18:59
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg